O nas

HISTORIA

Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w roku 2006 roku. Firma powstała z inicjatywy ambitnych przyjaciół, którzy postanowili założyć wspólny biznes i zajęli się produkcją zniczy i wkładów do zniczy. Szybko staliśmy się jednym z wiodących producentów zniczy i wkładów parafinowych w naszym regionie. Chcąc stale się rozwijać i spełniać oczekiwania naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o ręcznie robione świece zapachowe i dekoracyjne.
Od tamtej pory minęło wiele lat. Sporo się zmieniło poza jednym: zapałem do rozwoju i jeszcze lepszej pracy. Tworzymy obecnie zgrany zespół młodych ludzi którym chce się wspólnie rozwijać i pracować. Zaczynaliśmy wyłącznie od produkcji i sprzedaży zniczy oraz wkładów do zniczy. Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat nasz asortyment dynamicznie się rozwinął. Zaczęliśmy obserwować rynek, wsłuchiwać się w naszych klientów. Wprowadziliśmy do naszej oferty mnóstwo artykułów dekoracyjnych, zaczęliśmy produkować nowe wzory świec. Rozwinęliśmy mocno dział aromaterapii. Przy czym jeszcze mocniej zaczęliśmy dbać o asortyment z którego się wywodzimy, czyli wkłady do zniczy oraz znicze.

ASORTYMENT

Jesteśmy producentem świec, zniczy i wkładów do zniczy, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Oferujemy też artykuły do aromaterapii takie jak: świece, kadzidełka, kominki, olejki i woski zapachowe. Nasz asortyment obejmuje także artykuły dekoracyjne, filiżanki, kubki, pudełka na biżuterię i wiele innych. Nasza oferta jest ciągle poszerzana, także o artykuły sezonowe: Wielkanoc, Boże narodzenie, Walentynki. Oferujemy tylko produkty sprawdzone najwyższej jakości.

Współpracujemy z dużymi firmami takimi jak: Bolsius, Bispol, Art-pol, Admit, Kerzen, ale też oferujemy produkty mniejszych lokalnych producentów dostępne tylko u nas.
Niedawno wprowadziliśmy również na rynek swoją markę wkładów SUN. 

NASZA WIZJA

Dążymy do bycia liderem w naszej branży na terenie południowej Polski.

NASZA MISJA

Chcemy stać się firmą wspierającą lokalną społeczność. Dla naszych klientów świadczymy usługi o najwyższych standardach rynkowych. Tworzymy unikatowe miejsca pracy zapewniające rozwój naszych pracowników.

MAGAZYN

Cały asortyment mamy do dyspozycji we własnym magazynie, u nas nie kupujesz wirtualnego towaru. Zamówione przedmioty wysyłamy nawet w ten sam dzień a najpóźniej w następny dzień roboczy. Starannie pakujemy każde zamówienie aby docierało szybko i w idealnym stanie.

NASI KLIENCI

Jesteśmy przede wszystkim hurtownią i obsługujemy partnerów biznesowych, mamy swoich przedstawicieli handlowych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego gdzie zaopatrujemy kwiaciarnie, sklepy, hotele, dekoratorów wnętrz, salony SPA. Otwieramy się również mocno w kierunku klienta indywidualnego, oferując w naszym sklepie internetowym produkty dla każdego. Nasz zespół sprzedaży internetowej czuwa nad tym aby każdy klient był zadowolony. Liczy się dla nas indywidualne podeście do każdego klienta. Każdy z nas ma w końcu inne potrzeby. Jeżeli potrzebujesz naszej porady skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:

Telefon: +48 500 468 685 

Nasi pracownicy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 16.

Mail: biuro@e-kalia.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Posiadamy w terenie setki partnerów biznesowych. Obecnie nasi klienci obsługiwani są przez czterech przedstawicieli handlowych. Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy, zachęcamy do kontaktu z osobą obsługującą teren na którym prowadzisz swój biznes! Nasi przedstawiciele chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz doradzą przy wyborze produktów. Jesteśmy otwarci na współpracę i obustronny rozwój.

REGION 1
Kontakt do opiekuna terenu: +48 790 468 685

województwo podkarpackie
powiat: bieszczadzki, leski, sanocki, brzozowski, krośnieński, strzyżowski, jasielski, gorlicki

REGION 2
Kontakt do opiekuna terenu: +48 881 468 685

województwo podkarpackie
powiat: dębicki, mielecki

województwo małopolskie
powiat: wielicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski

REGION 3
Kontakt do opiekuna terenu: +48 796 468 685

województwo małopolskie 
powiat: nowosądecki, nowotarski, tatrzański, limanowski, myślenicki, nowosądecki

REGION 4
Kontakt do opiekuna terenu: +48 574 468 685

województwo podkarpackie
powiat: ropczycko - sędziszowski, rzeszowski, kolbuszowski, łańcucki, przeworski, jarosławski, leżajski, przemyski