woski zapachowe

Wosk zapachowy BIAŁE KWIATY 7101

Wosk zapachowy BIAŁE KWIATY 7101
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 5,40 PLN
Producent: BISPOL
Status: dostępny
Wysyłka: 7,99 PLN (przedpłata) 10,45 PLN (pobranie)
Opis

Woski są to małe, okrągłe krążki zapachowe które topi się przy użyciu kominka zapachowego. Te niewielkie woski są idealnym pomysłem na przetestowanie zapachów. Z woskami w przyjemny sposób będziemy mogli odnaleźć zapachy, które najlepiej oddadzą nastrój naszych wnętrz.

Woski zapachowe to innowacyjny produkt. Aby parafinowe kwiatki uwolniły swój zapach wystarczy umieścić je w specjalnym kominku i podgrzać podgrzewaczem. Płatki można dzielić na mniejsze i łączyć z innymi zapachami w dowolne kompozycje.

Woski firmy BISPOL to nowość na rynku. W opakowaniu znajduje się 2 krążki. Cena dotyczy opakowania - 2szt wosków o zapachu Białych Kwiatów.

Podana cena dotyczy wyłącznie 1 opakowania wosków. Pozostałe przedmioty ze zdjęć to wyłącznie elementy kompozycji. Kominki można dokupić na naszych innych aukcjach.

Produkt wyłącznie do użytku z kominkami do wosków zapachowych. Należy dostosować ilość używanego wosku do objętości misy kominka. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Umyć ręce po użyciu.

 

Parametry
Podstawowe
Wysokość:1,4 cm
Szerokość:5,6 cm
Kolor:biały
Zapach:kwiatowy
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Szybki podgląd
Cena: 9,60 PLN
Szybki podgląd
Cena: 15,15 PLN
Szybki podgląd
Cena: 18,50 PLN
Szybki podgląd
Cena: 13,50 PLN
Szybki podgląd
Cena: 6,95 PLN
Szybki podgląd
Cena: 6,95 PLN
Szybki podgląd
Cena: 25,20 PLN
Szybki podgląd
Cena: 25,20 PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również