woski zapachowe

Wosk zapachowy DŻEM PORZECZKOWY 7102

Wosk zapachowy DŻEM PORZECZKOWY 7102
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: BISPOL
Opis

Woski są to małe, okrągłe krążki zapachowe które topi się przy użyciu kominka zapachowego. Te niewielkie woski są idealnym pomysłem na przetestowanie zapachów. Z woskami w przyjemny sposób będziemy mogli odnaleźć zapachy, które najlepiej oddadzą nastrój naszych wnętrz.

Woski zapachowe to innowacyjny produkt. Aby parafinowe kwiatki uwolniły swój zapach wystarczy umieścić je w specjalnym kominku i podgrzać podgrzewaczem. Płatki można dzielić na mniejsze i łączyć z innymi zapachami w dowolne kompozycje.

Woski firmy BISPOL to nowość na rynku. W opakowaniu znajduje się 2 krążki. Cena dotyczy opakowania - 2szt wosków o zapachu Dżemu Porzeczkowego.

Podana cena dotyczy wyłącznie 1 opakowania wosków. Pozostałe przedmioty ze zdjęć to wyłącznie elementy kompozycji. Kominki można dokupić na naszych innych aukcjach.

Produkt wyłącznie do użytku z kominkami do wosków zapachowych. Należy dostosować ilość używanego wosku do objętości misy kominka. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Umyć ręce po użyciu.

Parametry
Podstawowe
Wysokość:1,4 cm
Szerokość:5,6 cm
Kolor:czerwony
Zapach:owocowy
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy